Wealth Management

Wealth Management

Prostřednictvím služby Wealth Management a ve spolupráci s osvědčenými partnery třetích stran se postaráme o váš rodinný majetek ve všech ohledech. Jeho komplexní profesionální správa vám uvolní ruce, a vy se tak budete moci více věnovat své rodině, zálibám i časově náročným koníčkům.

Wealth Management je vhodný zejména pro klienty, kteří potřebují vyřešit správu či předání rozsáhlejšího majetku v rámci rodiny, prodej nebo koupi firmy, optimalizovat daňové zatížení či zabezpečit a ochránit svůj majetek pro budoucí generace. Tyto činnosti jsou zajišťovány ve spolupráci se třetími stranami. Službu poskytujeme klientům, jejichž spravované prostředky přesahují 50 milionů Kč.

Objevte další služby

Financování

Financování

Bankovní služby

Bankovní služby

Správa majetku

Správa majetku

Jsme tu pro vás

Zavolejte nám

Linka Erste Private Banking

+420 956 777 669

Navštivte nás

Naši privátní bankéři jsou vám k dispozici na mnoha pobočkách po celé republice, které můžete osobně navštívit nebo je telefonicky kontaktovat.

Služba Erste Private Banking je určena klientům disponujícími v rámci Finanční skupiny České spořitelny úsporami a investicemi ve výši 10 milionů Kč a více či klientům s úsporami, investicemi a úvěrovými produkty v souhrnné výši 20 milionů Kč a vyšší.

© 2020 Erste Private Banking