Správa majetku

Správa majetku

Správa aktiv

Ve spolupráci s Erste Asset Management vám nabízíme správu aktiv formou několika různých typů portfolií. Při jejich sestavování portfolio manažeři respektují vaše přání ohledně investičního horizontu, míry rizika a výnosu. Následně portfolio aktivně spravují, pohotově reagují na vývoj finančních trhů a vybírají pro vás ty nejlepší příležitosti ke zhodnocení.

Investiční poradenství

Pokud si chcete zachovat aktivnější roli a uplatnit své vlastní zkušenosti, nabízíme vám individuální investiční poradenství a konzultace vašich záměrů. Máte tak možnost využít naše know-how, přičemž finální rozhodnutí ohledně konkrétní investice bude náležet vždy vám.

Přijímání pokynů

Získáváte s námi přístup k investičním nástrojům obchodovatelným na světových trzích. Poskytneme vám analytické podklady a obchodní platformy, na kterých budete moci své obchody jednoduše a komfortně realizovat. Využít můžete internetovou platformu TraderGO, kterou nabízíme ve spolupráci s dánskou SAXO Bank, nebo službu Investiční makléř ČS, která přijme vaše telefonické pokyny.

Svěřenské fondy

Institut svěřenského fondu je ideální nástroj k ochraně a dlouhodobé správě rodinného či firemního majetku. Dokáže jej ochránit před nenadálými událostmi a právními riziky, případně strukturovat pro budoucí předávání.

Private Equity

Prostřednictvím Private Equity můžete investovat do společností, které nejsou veřejně obchodovatelné. Investice se většinou zaměřují na dobře fungující malé a středně velké podniky s perspektivní nabídkou produktů a služeb, vysoce kvalifikovaným managementem a slibným potenciálem růstu.

Renta

U vybraných investičních produktů můžete využít možnost čerpání renty. Stačí si zvolit periodu a výši v jaké chcete prostředky vyplácet. Vhodné pro vás, kteří chtějí dále zhodnocovat své finance a současně si zajistit pravidelný příjem.

Zajištění proti kurzovému riziku

V režimu investičního poradenství jsme připravili možnost zajištění kurzového rizika prostřednictvím forwardových (případně swapových) kontraktů. 

Forwardové kontrakty umožňují nakoupit nebo prodat cizí měnu termínově, tedy s dodáním či plněním v budoucnu, za dnes stanovenou cenu – směnný kurz. Pokud tedy plánujete nákup či prodej většího objemu cizí měny, forwardový kontrakt Vám umožní zajistit se proti nepříznivým pohybům směnného kurzu dvou měn.

Forwardové kontrakty nebo jednoduše forwardy mají výhradně zajišťovací charakter a neslouží ke spekulativním obchodům.

Family Office

Abychom Vám usnadnili ochranu a rozvíjení rodinného bohatství pro další generace, poskytujeme nově produkty a služby v rámci Family Office. Privátní bankéři Vám nyní mohou pomoci spravovat rodinná finanční aktiva i v účelově založených společnostech, fondech a nadacích. Jde o další rozšíření služeb, které nám umožňuje vytvářet pro Vás ta nejlepší investiční řešení. Služba Family Office je určena klientům Erste Private Banking Wealth Management.

Investiční centrum

Portál Investiční centrum poskytuje komplexní produktový a informační servis pro všechny, kteří se zajímají o svět investic a informace o produktech nabízených Českou spořitelnou. Aktuální dění na finančních trzích, informace o akciích, indexech, úrokových sazbách či měnách, makroekonomické analýzy a prognózy vývoje, komentáře k vývoji na kapitálových trzích a detailní informace o všech investičních produktech finanční skupiny Erste Bank nabízených Českou spořitelnou jsou vám k dispozici on-line na vašem desktopu, ale i ve vašich mobilních zařízeních.

Objevte další služby

Financování

Financování

Bankovní služby

Bankovní služby

Wealth Management

Wealth Management

Jsme tu pro vás

Zavolejte nám

Linka Erste Private Banking

+420 956 777 669
V pracovní dny od 7 do 22 hodin.

Navštivte nás

Naši privátní bankéři jsou vám k dispozici na mnoha pobočkách po celé republice, které můžete osobně navštívit nebo je telefonicky kontaktovat.

Služba Erste Private Banking je určena klientům disponujícími v rámci Finanční skupiny České spořitelny úsporami a investicemi ve výši 10 milionů Kč a více či klientům s úsporami, investicemi a úvěrovými produkty v souhrnné výši 20 milionů Kč a vyšší po celou dobu využívání služby Erste Private Banking.

Concierge Servis

+420 272 099 913

 

Emergency Servis

+420 956 773 222

(volání ze zahraničí)

Cestovní pojištění

Číslo rámcové pojistné smlouvy: 5091057751

+420 266 799 898

© 2022 Erste Private Banking