Správa majetku

Správa majetku

Správa aktiv

Ve spolupráci s Erste Asset Management vám nabízíme správu aktiv formou několika různých typů portfolií. Při jejich sestavování portfolio manažeři respektují vaše přání ohledně investičního horizontu, míry rizika a výnosu. Následně portfolio aktivně spravují, pohotově reagují na vývoj finančních trhů a vybírají pro vás ty nejlepší příležitosti ke zhodnocení.

Investiční poradenství

Pokud si chcete zachovat aktivnější roli a uplatnit své vlastní zkušenosti, nabízíme vám individuální investiční poradenství a konzultace vašich záměrů. Máte tak možnost využít naše know-how, přičemž finální rozhodnutí ohledně konkrétní investice bude náležet vždy vám.

Přijímání pokynů

Získáváte s námi přístup k investičním nástrojům obchodovatelným na světových trzích. Poskytneme vám analytické podklady a obchodní platformy, na kterých budete moci své obchody jednoduše a komfortně realizovat. Využít můžete internetovou platformu TraderGO, kterou nabízíme ve spolupráci s dánskou SAXO Bank, nebo službu Investiční makléř ČS, která přijme vaše telefonické pokyny.

Svěřenské fondy

Institut svěřenského fondu je ideální nástroj k ochraně a dlouhodobé správě rodinného či firemního majetku. Dokáže jej ochránit před nenadálými událostmi a právními riziky, případně strukturovat pro budoucí předávání.

Private Equity

Prostřednictvím Private Equity můžete investovat do společností, které nejsou veřejně obchodovatelné. Investice se většinou zaměřují na dobře fungující malé a středně velké podniky s perspektivní nabídkou produktů a služeb, vysoce kvalifikovaným managementem a slibným potenciálem růstu.

Renta

U vybraných investičních produktů můžete využít možnost čerpání renty. Stačí si zvolit periodu a výši v jaké chcete prostředky vyplácet. Vhodné pro vás, kteří chtějí dále zhodnocovat své finance a současně si zajistit pravidelný příjem.

Zajištění proti kurzovému riziku

V režimu investičního poradenství jsme připravili možnost zajištění kurzového rizika prostřednictvím forwardových (případně swapových) kontraktů. 

Forwardové kontrakty umožňují nakoupit nebo prodat cizí měnu termínově, tedy s dodáním či plněním v budoucnu, za dnes stanovenou cenu – směnný kurz. Pokud tedy plánujete nákup či prodej většího objemu cizí měny, forwardový kontrakt Vám umožní zajistit se proti nepříznivým pohybům směnného kurzu dvou měn.

Forwardové kontrakty nebo jednoduše forwardy mají výhradně zajišťovací charakter a neslouží ke spekulativním obchodům.

Objevte další služby

Financování

Financování

Lombardní
a hypoteční úvěry

Bankovní služby

Bankovní služby

Nadstandardní služby
a cestovní pojištění

Wealth Management

Wealth Management

Postaráme se
o váš majetek

Jsme tu pro vás

Navštivte nás

Naši privátní bankéři jsou vám k dispozici na mnoha pobočkách po celé republice.

Služba Erste Private Banking je určena klientům disponujícími v rámci Finanční skupiny České spořitelny úsporami a investicemi ve výši 10 milionů Kč a více či klientům s úsporami, investicemi a úvěrovými produkty v souhrnné výši 20 milionů Kč a vyšší.

© 2020 Erste Private Banking