Správa
majetku

Správa
aktiv

Ve spolupráci s Erste Asset Management vám nabízíme správu aktiv formou několika různých typů portfolií. Při jejich sestavování portfolio manažeři respektují vaše přání ohledně investičního horizontu, míry rizika a výnosu. Následně portfolio aktivně spravují, pohotově reagují na vývoj finančních trhů a vybírají pro vás ty nejlepší příležitosti ke zhodnocení.

Investiční
poradenství

Pokud si chcete zachovat aktivnější roli a uplatnit své vlastní zkušenosti, nabízíme vám individuální investiční poradenství a konzultace vašich záměrů. Máte tak možnost využít naše know-how, přičemž finální rozhodnutí ohledně konkrétní investice bude náležet vždy vám.

Přijímání
pokynů

Získáváte s námi přístup k investičním produktům obchodovatelným na světových trzích. Poskytneme vám analytické podklady a obchodní platformy, na kterých budete moci své obchody jednoduše a komfortně realizovat. Využít můžete internetovou platformu TraderGO, kterou nabízíme ve spolupráci s dánskou SAXO Bank, nebo službu Investiční makléř ČS, která přijme vaše telefonické pokyny.

Svěřenské
fondy

Institut svěřenského fondu je ideální nástroj k ochraně a dlouhodobé správě rodinného či firemního majetku. Dokáže jej ochránit před nenadálými událostmi a právními riziky, případně strukturovat pro budoucí předávání.

Private
Equity

Prostřednictvím Private Equity můžete investovat do společností, které nejsou veřejně obchodovatelné. Investice se většinou zaměřují na dobře fungující malé a středně velké podniky s perspektivní nabídkou produktů a služeb, vysoce kvalifikovaným managementem a slibným potenciálem růstu.

Renta

U vybraných investičních produktů můžete využít možnost čerpání renty. Stačí si zvolit periodu a výši v jaké chcete prostředky vyplácet. Vhodné pro vás, kteří chtějí dále zhodnocovat své finance a současně si zajistit pravidelný příjem.

Jsme tu pro vás

Zavolejte nám

+420 956 713 881

Navštivte nás

Naši privátní bankéři jsou vám k dispozici na mnoha pobočkách po celé republice.

Všechny pobočky

Vyberte pobočku

Praha

Plzeň

Ostrava

Ústí nad Labem

České Budějovice

Liberec

Hradec Králové

Brno

Zlín

Olomouc

Pardubice

Kontaktujte
nás

* Povinné položky (!) Špatný formát e-mailu