Náš bankéř je odborně vybavený důvěrník na celý život.

Má přehled o světových trzích, orientuje se v široké problematice správy majetku, zároveň má ale porozumění pro vaši každodenní realitu a individuální potřeby.

Zaměřujeme se zejména na správu aktiv, investiční poradenství a individuální plány.

Naše tradice stojí na hodnotách, jako je důvěryhodnost, odbornost a profesionalita. Bezvýhradná diskrétnost je pro nás samozřejmostí. K dispozici je vám zázemí a know-how České spořitelny i celé finanční skupiny Erste.

Ocenění

Služba Erste Private Banking, kterou na tuzemském trhu poskytuje Česká spořitelna, byla britským odborným čtvrtletníkem World Finance vyhlášena nejlepším privátním bankovnictvím v České republice za rok 2019. Podařilo se tak obhájit prvenství v soutěži World Finance Banking Awards z roku 2018 a 2017.

World Finance Banking Awards

Erste Private Banking zároveň letos již po páté za sebou získalo první místo v kategorii privátního bankovnictví v oblasti střední a východní Evropy. Ceny Global Private Banking Awards každoročně udělují odborné časopisy The Banker a PWM (Professional Wealth Management), které jsou součástí skupiny Financial Times.

World Finance Banking Awards

Podporujeme

Artotéka

Erste Private Banking je partnerem projektu Artotéka při Moravské galerii v Brně. Jeho smyslem je vytvoření sbírky děl od současných talentovaných výtvarníků, která si mohou na omezenou dobu zapůjčit soukromé i právnické osoby. Při zapůjčení rozměrnějšího díla zajistí galerie i jeho transport a instalaci. Artotéka zahájila provoz v říjnu 2017 a od té doby se sbírka neustále rozrůstá o díla dalších zajímavých umělců. V rámci projektu pořádá Moravská galerie také doprovodné a vzdělávací programy pro veřejnost, které pomáhají zvyšovat povědomí o současném výtvarném umění.

artoteka.moravska-galerie.cz

Festival Jarmily Novotné

Jsme hrdým partnerem Festivalu Jarmily Novotné v Litni, který uchovává a dále rozvíjí odkaz proslulé české sopranistky a někdejší sólistky Metropolitní opery v New Yorku. V Litni, sídle šlechtického rodu Daubků, ze kterého pocházel manžel Jarmily Novotné, strávila tato operní diva mnoho šťastných chvil. Součástí festivalu jsou i pravidelné mistrovské kurzy vedené významnými českými pěvci, jako jsou například sopranistky Martina Janková a Kateřina Kněžíková či bas-barytonista Adam Plachetka. Festival současně pomáhá vrátit život do zámku a zámeckého parku, které byly za minulého režimu značně poničeny.

www.zamekliten.cz

Nadační fond Magdaleny Kožené

Podporujeme projekt ZUŠ Open Nadačního fondu Magdaleny Kožené, jehož cílem je širší veřejná prezentace činnosti základních uměleckých škol. Během happeningů po celé České republice se veřejnosti každý rok v květnu a červnu představují žáci hudebního, výtvarného, tanečního i literárně-dramatického oboru. ZUŠ Open vyzdvihuje umělecké vzdělávání jako důležitou součást zrání dětské osobnosti. Ideou vedoucí ke zrodu tohoto projektu bylo vytvořit pro základní umělecké školy platformu, díky které mohou děti na řadě veřejných prostranství předvést, na čem celý rok pracovaly, a třeba tak zároveň inspirovat další děti.

www.zusopen.cz

Jsme tu pro vás

Zavolejte nám

+420 956 713 881

Navštivte nás

Naši privátní bankéři jsou vám k dispozici na mnoha pobočkách po celé republice.

Všechny pobočky

Vyberte pobočku

Praha

Plzeň

Ostrava

Ústí nad Labem

České Budějovice

Liberec

Hradec Králové

Brno

Zlín

Olomouc

Pardubice

Kontaktujte
nás

* Povinné položky (!) Špatný formát e-mailu