Náš bankéř je odborně vybavený důvěrník na celý život.

Má přehled o světových trzích, orientuje se v široké problematice správy majetku, zároveň má ale porozumění pro vaši každodenní realitu a individuální potřeby.

Zaměřujeme se zejména na správu aktiv, investiční poradenství a individuální plány.

Naše tradice stojí na hodnotách, jako je důvěryhodnost, odbornost a profesionalita. Bezvýhradná diskrétnost je pro nás samozřejmostí. K dispozici je vám zázemí a know-how České spořitelny i celé finanční skupiny Erste.

Ocenění

Služba Erste Private Banking, kterou na tuzemském trhu poskytuje Česká spořitelna, byla britským odborným čtvrtletníkem World Finance vyhlášena nejlepším privátním bankovnictvím v České republice za rok 2018. Podařilo se tak obhájit prvenství v soutěži World Finance Banking Awards z roku 2017.

World Finance Banking Awards

Erste Private Banking zároveň letos již po páté za sebou získalo první místo v kategorii privátního bankovnictví v oblasti střední a východní Evropy. Ceny Global Private Banking Awards každoročně udělují odborné časopisy The Banker a PWM (Professional Wealth Management), které jsou součástí skupiny Financial Times.

World Finance Banking Awards

Podporujeme

Erste Private Banking je partnerem projektu Artotéka při Moravské galerii v Brně. Jeho smyslem je vytvoření sbírky děl od současných talentovaných výtvarníků, která si mohou na omezenou dobu zapůjčit soukromé i právnické osoby. V rámci projektu Moravská galerie pořádá také doprovodné a vzdělávací programy pro veřejnost, které pomáhají zvyšovat povědomí o současném výtvarném umění.

Dále podporujeme Festival Jarmily Novotné v Litni, který připomíná odkaz slavné české sopranistky, a ve spolupráci s Nadací Magdaleny Kožené festival základních uměleckých škol ZUŠ Open, který pomáhá rozvíjet umělecké nadání dětí.

Jsme tu pro vás

Zavolejte nám

+420 956 713 881

Navštivte nás

Naši privátní bankéři jsou vám k dispozici na mnoha pobočkách po celé republice.

Všechny pobočky

Vyberte pobočku

Praha

Plzeň

Ostrava

Ústí nad Labem

České Budějovice

Liberec

Hradec Králové

Brno

Zlín

Olomouc

Pardubice

Kontaktujte
nás

* Povinné položky (!) Špatný formát e-mailu