Erste Private Banking

Erste Private Banking

Zjednodušte si život a věnujte se tomu, co vám přináší skutečnou radost. Naši vybraní bankéři jsou vám k dispozici pro komplexní správu a zhodnocení vašeho majetku.

Udržitelné bydlení

Propojíme vás s experty, se kterými spolupracujeme a poradíme vám, jak si zajistit energetickou soběstačnost a ekologicky udržitelný domov např. instalací fotovoltaiky, tepelného čerpadla nebo zateplením budovy.
Zároveň můžete získat významnou část investovaných peněz zpět díky státním dotacím z programu Nová zelená úsporám. V případě zájmu se obraťte na svého privátního bankéře.

Privátní bankéř je vaším finančním partnerem na celý život.

Má přehled o světových trzích, orientuje se v široké problematice správy majetku, zároveň má ale porozumění pro vaši každodenní realitu a individuální potřeby.

Zaměřujeme se zejména na správu aktiv, investiční poradenství a individuální plány.

Naše tradice stojí na hodnotách, jako je důvěryhodnost, odbornost a profesionalita. Bezvýhradná diskrétnost je pro nás samozřejmostí. K dispozici je vám zázemí a know-how České spořitelny i celé finanční skupiny Erste.

Vaše důvěra nám dává sílu chránit
bohatství pro budoucí generace

Moderní, profesionální a zkušený partner – uznávaný jako Nejlepší privátní banka v CEE, Rakousku a na Slovensku.

Ocenění

Mastercard Banka roku™

Služba Erste Private Banking letos vyhrála prestižní ocenění Mastercard Banka roku™ v kategorii Privátní banka roku. Jedná se o nejprestižnější české ocenění retailových finančních produktů s dvacetiletou tradicí. Způsob udělení cen byl inovován, aby ještě lépe odpovídal očekávání odborné i laické veřejnosti a přesněji mapoval trendy na finančních trzích.
Cílem Banky roku je ocenit služby a produkty bank a pojišťoven, které působí v České republice. Oceňované subjekty se zaměřují jak na drobnou klientelu, tak také na klienty privátní a korporátní.

Nejlepší privátní bankovnictví pro Českou republiku magazínu Euromoney

Služba Erste Private Banking letos získala od ostatních bankovních společností titul Nejlepší privátní bankovnictví pro Českou republiku magazínu Euromoney. Globální průzkum privátního bankovnictví a správy majetku poskytuje kvalitativní přehled nejlepších služeb v privátním bankovnictví, podle regionů a oblastí služeb. Jedná se o průvodce v nabídce profesionálních poskytovatelů služeb správy majetku.

Ocenění World Finance

Je to skvělý pocit být devět let po sobě vyhlášen časopisem Banker (Financial Times Group) nejlepší privátní bankou ve střední a východní Evropě a také nejlepší privátní bankou v Rakousku a na Slovensku.

Ocenění World Finance

Služba Erste Private Banking, kterou na tuzemském trhu poskytuje Česká spořitelna, byla britským odborným čtvrtletníkem World Finance vyhlášena nejlepším privátním bankovnictvím v České republice za rok 2019. Podařilo se tak obhájit prvenství v soutěži World Finance Banking Awards z roku 2018 a 2017.

Jsme tu pro vás

Zavolejte nám

Linka Erste Private Banking

+420 956 777 669
V pracovní dny od 7 do 22 hodin.

Navštivte nás

Naši privátní bankéři jsou vám k dispozici na mnoha pobočkách po celé republice, které můžete osobně navštívit nebo je telefonicky kontaktovat.

Služba Erste Private Banking je určena klientům disponujícími v rámci Finanční skupiny České spořitelny úsporami a investicemi ve výši 10 milionů Kč a více či klientům s úsporami, investicemi a úvěrovými produkty v souhrnné výši 20 milionů Kč a vyšší po celou dobu využívání služby Erste Private Banking.

Concierge Servis

+420 272 099 913

 

Emergency Servis

+420 956 773 222

(volání ze zahraničí)

Cestovní pojištění

Číslo rámcové pojistné smlouvy: 5091057751

+420 266 799 898

© 2022 Erste Private Banking