Benefity

Benefity

Letištní salonky

Jako klient Erste Private Banking máte automaticky vstup do exkluzivního letištního salonku Erste Premier Lounge v odletové hale terminálu 2, na Letišti Václava Havla v Praze a také do salonku Mastercard v odletové hale terminálu 1. K dispozici jsou vám též salonky Mastercard ve Vídni a Bratislavě.

LoungeKey – salonky po celém světě

Jako klient Erste Private Banking máte v rámci služby LoungeKey přístup do více než 1 100 salonků po celém světě. Pro pohodlný přehled o saloncích si stačí jednoduše vytvořit LoungeKey účet.

Cestovní pojištění Erste Private Banking

Společně s účtem získáváte ke službě Erste Private Banking vy i ostatní členové rodiny automaticky cestovní pojištění s nadstandardními limity pro krytí široké škály pojistných událostí. Ke komfortu plánování Vašich cest přispěje i pojištění storna Vašich cest.

Concierge – Váš osobní asistent

Stačí zvednout telefon, a osobní asistent pro Vás zajistí řemeslníka, zamluví vstupenky na kulturní představení, pokoje v hotelu, letenky na poslední chvíli nebo prostor pro Vaše obchodní jednání.

Využít můžete také lékaře na telefonu (telemedicínská služba) pro konzultaci zdravotního stavu všech členů Vaší domácnosti.

O Vaše přání bude postaráno, ať už jste doma, nebo na cestách v zahraničí.

Osobní asistenti a lékař na telefonu jsou Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na lince +420 272 099 913.

Emergency Service

V případě, že se ocitnete v zahraničí bez finančních prostředků z důvodu jejich ztráty či odcizení, jsme díky službě Emergency Service schopni dodat vám náhradní kartu k rychlému převzetí.

V případě potřeby volejte +420 956 773 222.

Experience Program

Ve spolupráci s Mastercard Priceless Prague jsme vytvořili unikátní zážitkové akce, které jsou určené pouze Vám, našim klientům. Vybrat si můžete zážitky z různých oblastí: od umění po kulinářské či sportovní akce. Pečlivě dbáme na to, aby šlo vždy o zážitek zcela výjimečný a provázely vás jím přední osobnosti daného oboru, které s veřejností běžně nespolupracují.

GolfCut

Klienti Erste Private Banking mají možnost nakupovat online výhodnější green fee na vybraných hřištích v ČR na portálu www.golfcut.cz. V případě zájmu o registraci kontaktujte svého bankéře.

Klienti Erste Private Banking mohou čerpat výhody na hřištích v ČR dle aktuálního seznamu. 

Jsme tu pro vás

Zavolejte nám

Linka Erste Private Banking

+420 956 777 669

Navštivte nás

Naši privátní bankéři jsou vám k dispozici na mnoha pobočkách po celé republice, které můžete osobně navštívit nebo je telefonicky kontaktovat.

Služba Erste Private Banking je určena klientům disponujícími v rámci Finanční skupiny České spořitelny úsporami a investicemi ve výši 10 milionů Kč a více či klientům s úsporami, investicemi a úvěrovými produkty v souhrnné výši 20 milionů Kč a vyšší.

Concierge Servis

+420 272 099 913

 

Emergency Servis

+420 956 773 222

(volání ze zahraničí)

Cestovní pojištění

Číslo rámcové pojistné smlouvy: 5091057751

+420 266 799 898

© 2021 Erste Private Banking