Bankovní
služby

Unikátní
účet

Veškeré transakce na osobním korunovém účtu jsou bezplatné včetně výběru z bankomatů v zahraničí. Samozřejmostí je možnost založení depozitních účtů v běžných zahraničních měnách i využití multiměnové funkce platební karty. Klientům privátního bankovnictví dokážeme individuálně přizpůsobit úrokové sazby a směnné kurzy a nabízíme také zajištění proti kurzovému riziku.

Bezpečnostní
schránky

Pro uložení vašich cenností, dokumentů či uměleckých děl vám poskytneme diskrétní bezpečnostní schránky splňující ty nejpřísnější parametry.

Benefity

Cestovní
pojištění

Společně s účtem získáváte ke službě Erste Private Banking vy i ostatní členové rodiny automaticky cestovní pojištění s nadstandardními limity pro krytí široké škály pojistných událostí. V případě, že se ocitnete v zahraničí bez finančních prostředků z důvodu jejich ztráty či odcizení, jsme díky službě Emergency Service schopni dodat vám náhradní kartu či hotovost v řádu několika hodin.

Cestovní pojištění Premier platné pro klienty se vstupem do služby Erste Private Banking od 13.4 2019

Letištní
salonky

Salonky Erste Premier a Mastercard
Jako klient Erste Private Banking máte automaticky vstup do exkluzivního letištního salonku Erste Premier Lounge v odletové hale terminálu 2, na Letišti Václava Havla v Praze a také do salonku Mastercard v odletové hale terminálu 1. K dispozici jsou vám též salonky Mastercard ve Vídní a Bratislavě.

Zjistit, jak využívat salonky

LoungeKey – salonky po celém světě
Do více než 1000 salonků po celém světě máte jako klient Erste Private Banking přístup jednoduše s kteroukoli platební kartou Erste Premier. Pro pohodlný přehled o saloncích si stačí jednoduše vytvořit LoungeKey účet.

Chci si vytvořit účet

Jsme tu pro vás

Zavolejte nám

+420 956 713 881

Navštivte nás

Naši privátní bankéři jsou vám k dispozici na mnoha pobočkách po celé republice.

Všechny pobočky

Vyberte pobočku

Praha

Plzeň

Ostrava

Ústí nad Labem

České Budějovice

Liberec

Hradec Králové

Brno

Zlín

Olomouc

Pardubice

Kontaktujte
nás

* Povinné položky (!) Špatný formát e-mailu