Bankovní služby

Bankovní služby

Unikátní účet

Veškeré transakce na osobním korunovém účtu jsou bezplatné včetně výběru z bankomatů v zahraničí. Samozřejmostí je možnost založení depozitních účtů v běžných zahraničních měnách i využití multiměnové funkce platební karty. Klientům privátního bankovnictví dokážeme individuálně přizpůsobit úrokové sazby a směnné kurzy a nabízíme také zajištění proti kurzovému riziku.

Bezpečnostní schránky

Pro uložení vašich cenností, dokumentů či uměleckých děl vám poskytneme diskrétní bezpečnostní schránky splňující ty nejpřísnější parametry.

Benefity

Cestovní pojištění

Společně s účtem získáváte ke službě Erste Private Banking vy i ostatní členové rodiny automaticky cestovní pojištění s nadstandardními limity pro krytí široké škály pojistných událostí. V případě, že se ocitnete v zahraničí bez finančních prostředků z důvodu jejich ztráty či odcizení, jsme díky službě Emergency Service schopni dodat vám náhradní kartu či hotovost v řádu několika hodin.

Cestovní pojištění Premier

Letištní salonky

Salonky Erste Premier a Mastercard Jako klient Erste Private Banking máte automaticky vstup do exkluzivního letištního salonku Erste Premier Lounge v odletové hale terminálu 2, na Letišti Václava Havla v Praze a také do salonku Mastercard v odletové hale terminálu 1. K dispozici jsou vám též salonky Mastercard ve Vídní a Bratislavě.

Zjistit, jak využívat salonky


LoungeKey – salonky po celém světě. Do více než 1100 salonků po celém světě máte jako klient Erste Private Banking přístup jednoduše s kteroukoli platební kartou Erste Premier. Pro pohodlný přehled o saloncích si stačí jednoduše vytvořit LoungeKey účet.

Chci si vytvořit účet

Objevte další služby

Financování

Financování

Lombardní
a hypoteční úvěry

Správa majetku

Správa majetku

Správa aktiv, investiční poradenství, přímý přístup na trhy, a další

Wealth Management

Wealth Management

Postaráme se
o váš majetek

Jsme tu pro vás

Navštivte nás

Naši privátní bankéři jsou vám k dispozici na mnoha pobočkách po celé republice.

Služba Erste Private Banking je určena klientům disponujícími v rámci Finanční skupiny České spořitelny úsporami a investicemi ve výši 10 milionů Kč a více či klientům s úsporami, investicemi a úvěrovými produkty v souhrnné výši 20 milionů Kč a vyšší.

© 2020 Erste Private Banking